VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Pavasara gadatirgus filiālē “Mēmele” Drukāt E-pasts:

8. maijā filiālē „Mēmele”notika pavasara gadatirgus, kur savus darbus piedāvāja klienti.  Tur varēja apskatīt   un iegādāties  apsveikuma kartiņas, dāvanu maisiņus un kārbiņas, visās varavīksnes krāsās saadītās zeķes, priekšautus un auduma iepirkumu maisiņus, dīvāna spilventiņus un apgleznota stikla traukus. Visi darbi, bija ļoti skaisti, košās krāsās un akurāti. Paldies čaklajiem rokdarbniekiem Agnesei, Elitai, Rudītei, Ernai, Agrim , Lidijai, Marinai, Jurim, Edmundam, Laurai, Zentai, Marikai, Armandam un interešu pulciņa audzinātājai Natai par ieguldīto darbu. Galerija>>

 VSAC „Latgale”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Inta Klimoviča