Mēnešalga:
552 līdz 802 EUR
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
Geraņimova, Kastuļinas pag., Krāslavas nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS “LATGALE”, reģ. Nr. 90000043329; www.vsaclatgale.gov.lv) ir Labklājības ministrijas tiešās pakļautības iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).

AICINA DARBĀ profesionālu INTEREŠU PULCIŅA AUDZINĀTĀJU  filiālē”Krastiņi”(uz nenoteiktu laiku, 1 amata vieta uz pilnu darba slodzi)

Mēs piedāvājam:

·         sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
·         alga(bruto)  no EUR 552 līdz  EUR 802, atbilstoši MK noteikumiem;
·         piemaksas, saskaņā ar iekšējiem normatīvajiem aktiem;
·         draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
·         veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem.

Būtiskākie amata pienākumi:

·         veicināt klientu integrāciju sabiedrībā, attīstīt un pilnveidot klienta pašnoteikšanās spējas;

·         attīstīt un pilnveidot klienta pašnoteikšanās spējas, komunikatīvās un pašapkalpošanās prasmes, spējas pielāgoties sociālajai un fiziskajai videi, veicināt klienta integrāciju sabiedrībā;

·         veicināt klientu līdzdalību savu sociālo un interešu prasmju apgūšanā, vadīt interešu pulciņus;

·         iesaistīt klientus radošās aktivitātēs, ievērojot klienta vēlmes un vajadzības un saskaņā ar individuālajām un grupu programmām, dienas režīmu un nodarbību sarakstiem;

·         mācīt klientam saskarsmes prasmes, prasmes saskatīt resursus sevī, uzņemties dažādas sociālās lomas, uzņemties atbildību par savu rīcību un pieņemtiem lēmumiem.

Prasības pretendentiem:

·         Vidējā profesionālā izglītība vai pirmā līmeņa augstākā;

·         vēlama profesionālā pieredze amatā ne mazāk kā 1 gads;

·         labas latviešu valodas zināšanas; vēlams sadarbspējīgs COVI-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Darba vietas adrese: VSAC “Latgale” filiāle ”Krastiņi”, Geraņimova, Kastuļinas pagasts, Krāslavas novads.

Profesionālās darbības apraksts(CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar atzīmi ”INTEREŠU PULCIŅA AUDZINTĀJS” sūtīt uz e-pastu: vineta.ginote@vsaclatgale.gov.lv

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centrs “Latgale”.  Informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai.

*Sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī, Valsts sociālās aprūpes centrs ”Latgale” personāla atlasi, tajā skaitā atklātus pretendentu konkursus, nodrošina attālināti,izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas.

*Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja trīs nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai.


Pretendentiem jāpiesakās līdz