Notikumi filiālēs

        3. septembris Neretas kultūras namā bija īpaša diena VSAC “Latgale” filiāļu iemītniekiem un darbiniekiem. Jau ceturto reizi administrācija kopā ar filiālēm rīko muzikālu festivālu “Latgales balsis”, kurā piedalās mākslinieki no filiālēm ar saviem draugiem mūziķiem no visas Latvijas.

        To emociju, sajūtu gammu trīs stundu garumā vārdos nav iespējams izstāstīt. Redzot patiesu prieku, mirdzumu pat lepnumu klientu acīs, sajūtās tiec pacelts pusmetru virs zemes. Emocijas vēl ilgi virmo gaisā gan klientu, gan dalībnieku, gan mākslinieku starpā.

    Liels paldies māksliniekiem- Aijai Vītoliņai, Romānam Vendiņam, Kristīnei Šomasei, Innai Kralikai, Inārai Kuzminai, Normundam Liepiņam, Gregam- Grigorijam Gorodko par to ka atrada laiku, par to ka palīdzēja  radīt mums šos svētkus. Paldies filiāļu “Mēmele”, “Kalupe”, “ Kalkūni”, “Krastiņi”, “Litene” kolektīviem.

    Mēs, administrācijas komanda, esam lepni, ka mums tas izdevās jau ceturto reizi un zinām, ka izdosies arī turpmāk, jo tikai darot var lielus,  skaistus darbus padarīt!

Tiksimies nākamgad !

Inta Klimoviča

VSAC “Latgale” sabiedrisko attiecību sppeciāliste