VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC „Latgale” direktorei Mārītei Grigānei Ministru kabineta balva Drukāt E-pasts:

10. novembrī valdība atbalstīja Ministru kabineta balvas piešķiršanu piecām izcilām personībām un vienai apvienībai par nozīmīgiem nopelniem demokrātiskas un tiesiskas Latvijas valsts attīstībā, saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā. Ministru kabineta balva ir Latvijas Republikas valdības augstākais apbalvojums un šogad to pasniedza 20. reizi.

16.novembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notika svinīgā ceremonija, kurā  Ministru prezidente Laimdota Straujuma un labklājības ministrs Uldis Augulis pasniedza Ministru kabineta balvu - Goda diplomu, krūšu nozīmīti, naudas balvu, VSAC „Latgale”direktorei Mārītei Grigānei. Balva Mārītei Grigānei piešķirta par ilggadēju darbu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu kvalitātēs pilnveidošanā personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, personāla profesionālitātes celšanā un radošumu institūcijas centra infrastruktūras pilnveidošanā. Ministru kabineta balva ir augstākais apbalvojums aiz Triju zvaigžņu ordeņa .VSAC „Latgale” kolektīvs sveic direktori  Mārīti Grigāni ar augsto apbalvojumu.

Inta Klimoviča

VSAC „Latgale” sabiedrisko attiecību speciāliste