VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC „Latgale” darbiniekiem pasniedz atzinības rakstus Drukāt E-pasts:

Šī gada 11. novembrī, Rīgā, Labklājības ministrs Uldis Augulis sveica vairākus Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Latgale” darbiniekus par nozīmīgu ieguldījumu centra attīstībā.

Svinīgā pasākumā Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga”, Latvijas Republikas Labklājības ministrs Uldis Augulis pasniedza atzinības rakstus vairākiem Labklājības ministrijas pakļautībā esošo iestāžu darbiniekiem.
Atzinības raksti un ziedi tika pasniegti VSAC „Latgale” sešiem darbiniekiem: Lilijai Vadzei (filiāle „Krastiņi”), Gunāram Misiņam, Marijannai Loginai (filiāle „Litene”), Natālijai Keišei (filiāle „Mēmele”), Jānim Skrindam (filiāle „Kalupe”) un Marijai Susejai (filiāle „Kalkūni”).


Par pasākuma svinīgo noskaņu rūpējās un klātesošos priecēja Banku augstskolas koris, izpildot vairākus skaņdarbus, kā arī solo uznācienus.

VSAC „Latgale”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Māra Sirsniņa