VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]"Cielaviņa 2013" Drukāt E-pasts:

VSAC „Latgale” filiāles „Kalkūni” bērni izcīna godalgoto II vietu Vislatvijas bērnu namu sadziedāšanās svētkos "Cielaviņa 2013"Cielaviņa-0

     27. aprīlī mūsu bērni ņēma dalību Vislatvijas bērnu namu  sadziedāšanās svētkos "Cielaviņa 2013", kuru jau piekto gadu pēc  kārtas organizē Rīgas Baltijas Rotari klubs. Sadziedāšanās festivāls "Cielaviņa" tiek organizēts ar mērķi veicināt Latvijas bērnu namos dzīvojošo bērnu integrāciju sabiedrībā, atvērtību, saliedētību, garīgo un kultūras vērtību attīstību un nostiprināšanu.
     Sadziedāšanās svētkos piedalījās vairāk kā 100 bērni no dažādiem Latvijas bērnu namiem. Kalkūnu bērni bija vienīgie VSAC pārstāvji. Galerija >>>>>

VSAC „Latgale” filiāles „Kalkūni” bērni ieguva gadalgoto II vietu Vislatvijas bērnu namu sadziedāšanās svētkos "Cielaviņa 2013".


27. aprīlī mūsu bērni ņēma dalību Vislatvijas bērnu namu sadziedāšanās svētkos "Cielaviņa 2013", kuru jau piekto gadu pēc kārtas organizē Rīgas Baltijas Rotari klubs. Sadziedāšanās festivāls "Cielaviņa" tiek organizēts ar mērķi veicināt Latvijas bērnu namos dzīvojošo bērnu integrāciju sabiedrībā, atvērtību, saliedētību, garīgo un kultūras vērtību attīstību un nostiprināšanu.

Sadziedāšanās svētkos piedalījās vairāk kā 100 bērni no dažādiem Latvijas bērnu namiem. Kalkūnu bērni bija vienīgie VSAC pārstāvji.

Aigars, Kaspars un Sergej ar lielu atbildības sajūtu gatavojās festivālam, viņu ieguldītais darbs vainagojās ar uzvāru – godalgotā 2.vieta Vislatvijas bērnu namu sadziedāšanās svētkos "Cielaviņa". Dziesma „Lietus laikā” skanēja melodiski un aizkustināja visus klātesošos.