VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]filiālē "Mēmele" viesojas Leļļu muzejā Preiļos Drukāt E-pasts:

VSAC „Latgale” filiāles „Mēmele” klienti Preiļu miniatūrajā karaļvalstī un leļļu muzejā

Katrs cilvēks vairāk vai mazāk ir spēlējies ar lellēm. Atmiņas par tām bieži vien iet cauri visam mūžam. Arī aprūpes centra „Mēmele” klientiem katram dzīvē ir bijusi kāda mīļākā rotaļlieta. Uzzinājuši, ka Preiļos ir leļļu muzejs, daudzi izteica vēlēšanos to apmeklēt. 19. aprīlī VSAC „Latgale” filiāles „Mēmele” 14 klienti kopā ar kultūras darba organizatoru Elmāru apmeklēja vienu no interesantākajiem tūrisma objektiem Preiļos – miniatūro karaļvalsti un leļļu muzeju.
Vispirms tika aplūkota krāšņā un interesantā leļļu kolekcija.
Pēc leļļu muzeja aplūkošanas, tika piedāvāts katram sagādāt sev prieku pārģērbjoties krāšņās drēbēs un iejusties tēlā. Klienti bija ļoti pārsteigti par katra neikdienišķo un jauko izskatu. Protams, visiem kopā jāpozē.
Klienti savā starpā ir draudzīgi un ir arī vairāki pārīši. Muzejā puiši varēja pierādīt, kā mīl savu meiteni.
Neiztika arī bez individuālas pozēšanas fotogrāfam. (Skatīt galeriju>>)