VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Latgales balsis 2018 Drukāt E-pasts:

Š. gada 30. novembrī  Neretas kultūras namā norisinājās Valsts sociālā aprūpes centra “Latgale” (turpmāk – VSAC “Latgale”) rīkotais  pasākums, kas veltīts Latvijas valsts simtgadei “Latgales balsis”. Pasākumā piedalījās visas sešas VSAC “Latgale” filiāles -  “Kalkūni”, “Kalupe”, “Krastiņi”, “Mēmele”, “Litene”, “Lubāna”, dziedot kopā ar māksliniekiem  latviešu spēka dziesmas. Kopā ar klientiem uzstājās dažādi mākslinieki no mūsu mīļās Latvijas - Bicānu ģimene, Ināra Smirnova no grupas “Mākoņkalns”, Nikolajs, Puzikovs, Inna Kralika, Kristīne Šomase, Folkloras kopa “Līgo”, Miķelis Gruzītis, kā arī Skemu sociālā aprūpes centra kapella “Skemena” no Lietuvas. Pasākuma  noslēgumā visi dziedāja  kopdziesmu “Mana dziesma” kulminācijā tika ievesta  svētku torte  ar salūtu. Šīs bija  skaistām emocijām un, prieka  par kopā būšanu, piepildītas trīs stundas, kas vēl ilgi paliks dalībnieku sirdīs un  atmiņās. Kristīne Šomase un Nikolajs Puzikovs pēc pasākuma, savos sociālajos tīklos dalījās ar iespaidiem – mīlestība, prieks, smaids rada smaidu, sirdssiltums, šīs tik bija emocijas, paldies, tās ilgi paliks manā sirdī un  manās atmiņās.

Paldies par emocijām, paldies par kopā būšanu, vienkārši  paldies par visu un uz tikšanos nākamajās “Latgales balsīs” 2019. gadā! Galerija>>