VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Senioru diena VSAC “Latgale”filiālē Kalupe Drukāt E-pasts:

1.oktobris  ir svētku diena, kad visā pasaulē svin starptautisko senioru dienu. Aktīvi novecot nozīmē dzīvot ar piederības, līdzdalības un noderīguma sajūtu, ar prieku par dzīvi un sevi. 1991. gada ANO Ģenerālā asambleja izsludinājusi 1. oktobri par Starptautisko veco ļaužu dienu. Tās mērķis pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problēmām, veco ļaužu dzīves grūtībām, vientuļajiem vecajiem cilvēkiem. Arī VSAC “Latgale”filiālēs jau vairākus gadus 1. oktobris ir svētku diena, kad tiek iepriecināti vecie ļaudis, kuri dzīvo mūsu filiālēs. Šogad filiālē Kalupe bija īpaši svētki, kuri veltīti Latvijas 100 gadu dzimšanas dienai. Skaisti saposti, nedaudz samulsuši par viņiem izrādīto uzmanību, klienti ar interesi vēroja viņiem sagatavoto koncertu, kurā uzstājās Kalupes pamatskolas akardionistu kvartets un Kalupes novada vīru vokālais ansamblis “ Čvartoks”, kā arī filiāles gados jaunākie klienti. Vēlāk klienti cienājās ar sarūpēto cienastu.  Mīļie seniori, mēs paši zīmējam savu dzīvi, un nav svarīgi, cik labi vai slikti mākslinieki esam, galvenais, kādas krāsas mēs izvēlamies… Galerija >>