VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]„Manas saknes ir stipras” Drukāt E-pasts:

Tuvojoties  Latvijas simtgadei,  27.septembrī filiāles „Mēmele” klienti,  darbinieki  un VSAC “Latgale administrācija bija aicināti uz aktu zāli, lai noskatītos Labklājības Ministrijas filmu veltītu Latvijas simtgadei „Manas saknes ir stipras.”  Kopīgi ar mums šo filmu noskatījās Labklājības ministrs Jānis Reirs un parlamentārā sekretāre . Pateicoties ministrijas atbalstam , tika klāts svētku galds, lai pēc filmas noskatīšanās neformālā atmosfērā pārrunātu interesējošus jautājumus. Reira kungs sniedza ieskatam nelielu informāciju, par to, ko Labklājības ministrija paveikusi šī sasaukuma laikā un atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Galerija >>