VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Pusfināla konkursa “Mēs kopā” koncertā piedalās Litenieši Drukāt E-pasts:

Starptautiskā vokālā projekta cilvēkiem ar garīga rakstura un intelektuālās attīstības traucējumiem pusfināla konkursa koncerts “Mēs kopā” notika Rīgā 7. septembrī. Dziesmu izpildītāju koncertā piedalījās  kopumā 23 dalībnieki no Latvijas (VSAC “Latgale” filiāle “Litene”, VSAC “Rīgā” filiāle “Jugla”, Sveķu internātpamatskola, biedrības “Aicinājums Tev” dienas aprūpes centrs (Sigulda) un dalībnieki no biedrības “Svētā Jāņa Palīdzība” dienas aprūpes centrs “Saulessvece” (Rīga) un Krievijas (Maskavas, Piemaskavas, Ņižņijnovgorodas, Samāras apgabala, Tveras un Ufas) – dienas centriem, dienas aprūpes centriem, sociālās rehabilitācijas centriem, valsts sociālās aprūpes centriem, psihoneiroloģiskajām klīnikām, speciālajām skolām, NVO u.c. Biedrības “Svētā Jāņa Palīdzība” dienas aprūpes centra “Saulessvece” vadītāja Melānija Grundšteina – Gruzdiņa stāsta: “Galvenais konkursa koncerta uzdevums – satuvināt cilvēkus ar kopīgas vērtības – mākslas palīdzību! Koncerta dalībnieki radījuši patiešām plašu koncerta programmas spektru, pārstāvot dažādus mūzikas žanrus: klasiskais dziedājums, populāras estrādes dziesmas, tautas mūzika, džeza un roka kompozīcijas.” Konkursa koncertu vadīja Valters Krauze un Anna Jakušenko, mākslinieciskā vadītāja: Laima Ivule. Koncertu vērtēja profesionāla un kompetenta žūrija – Krievijas valsts sociālās universitātes A. Šnitkes vārdā nosauktajā Mūzikas institūta vokālās nodaļas pedagogi, kā arī Latvijā pazīstami mūzikas pedagogi un kultūras speciālisti. Koncerta un konkursa organizators ir biedrības “Svētā Jāņa Palīdzība” dienas aprūpes centrs “Saulessvece”

No VSAC “Latgale” konkursā piedalījās filiāles “Litene” klienti - Svetlana Razņicina, Mārcis Sīpols un Vadims Trans. Tālāk startēt finālā Maskavā tika Mārcis Sīpols, kurš dziedāja Laura Reinika  dziesmu – Sirds sadeg neparasti. Pārējiem dalībniekiem pateicības raksti, un  brauciens novembrī uz Maskavu, lai piedalītos konkursa fināla koncertā. Koncerts bija ļoti jauks un emocijām pārbagāts. Klienti ir ieguvuši jaunus draugus un starptautiska mēroga pieredzi. Paldies “Svētā Jāņa Palīdzība” dienas aprūpes centram “Saulessvece”par rīkoto koncertu, konkursu un iespēju tajā piedalīties. Galerija>>>