VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC “Latgale”darbinieku sporta spēles” -21. jūlijā 2018. Drukāt E-pasts:

Kā jau katru gadu arī šogad neizpalika bez atraktīvajām darbinieku sporta spēlēm. Šogad mūs visus pulcēja Krastiņu filiāles rīkotais “Burvju un raganu sabats”. Pasākums notika Ilzas ezera krastā, kas bija patīkami veldzējošs šajā karstajā vasaras laikā.
Pasākumā piedalījās visas sešas filiāļu komandas un arī administrācijas komanda , kā arī prāvs pulks līdzjutēju. Jau ierodoties Krastiņu estrādē, kopējais noformējums un pasākuma ieturētais stils ieveda mūs īstā mošķu pasaulē. Pasākumu vadīja - raganu pavēlnieks Māris, par muzikālo noformējumu rūpējās Dj Zirneklis, visur raganas , velni, lieli un mazi, īsts raganu ķēkis. Komandas attiecīgi tērpušās , ar skanīgiem nosaukumiem, ar raganīgu burvestību un velnišķīgu apsēstību metās sagatavoto uzdevumu izpildē. Citiem palīdzēja veiksme, citiem burvestība, citiem viltība. Kopumā, visviltīgākie, visātrākie, visveiklākie, izrādījās Kalkūnu filiāles komanda, tai sekoja Kalupe un mājinieki - Krastiņu mošķi, tad draudzīgi -Administrācija, Lubāna, Mēmele. Mājinieki, bija sarūpējuši Raganu zupu, no vistas kājas, un dažādus citus našķus. Pasākums aizritēja draudzīgā gaisotnē, visiem atpūšoties pēc sasprigtā darba gada.