VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Festivāls „Lielais simtgades dancis” VSAC „Zemgale” filiālē „Iecava” Drukāt E-pasts:

Festivāls „Lielais simtgades dancis” VSAC „Zemgale” filiālē „Iecava”

Jau otro reizi VSAC „Zemgale” filiāle „Iecava” uzaicināja mūsu filiāles klientus piedalīties pašdarbības festivālā „Lielais simtgades dancis Iecavā”, kurš 8.jūnijā notika Iecavas Kultūras namā.  Šoreiz šis pasākums bija veltīts Latvijas simtgadei. Pasākuma mērķis bija popularizēt deju tradīcijas sociālās aprūpes centros, veidot draudzīgu atmosfēru  un apmainīties pieredzē. Tā kā mūsu klienti ir komunikatīvi, aktīvi un radoši, mēs ar lielu prieku atsaucāmies uz ielūgumu piedalīties sadancošanās festivālā „.Lielais simtgades dancis Iecavā.” Mūsu deju kolektīvs uzstājās ar divām dejām, no kurām vienai obligāti bija jābūt tautas dejai. Mēs izvēlējamies tautas deju „Gulēja saulīte”, otrā deja bija pēc izvēles, un tā bija „Vasaras pieskāriens.” Festivālu atklāja VSAC „Zemgale” direktors I.Leišavnieks, tālāk vārds tika dots Labklājības ministrijas pārstāvim Maksimam Ivanovam. Pēc svinīgām uzrunām sākās radošo kolektīvu uzstāšanās. Bija redzams, ka mūsu dejotāji bija satraukti, jo šoreiz bija vairāk ciemiņu un jaunu deju kolektīvu. Katrs pārdzīvoja, lai neaizmirstu un nesajauktu deju soļus, kustības. Viss izdevās fantastiski!  Pēc mūsu uzstāšanās aplausi zālē nerimās. Dejotāji bija sajūsmā par silto uzņemšanu. Turpināja pasākumu dažādi dejotāju kolektīvi: VSAC „Zemgale” filiāle „Iecava”,  VSAC „Zemgale” filiāle „Lielbērze”, VSAC „Zemgale” filiāle „Jelgava”, VSAC „Zemgale” filiāle „Ķīši”, VSAC „Latgale” filiāle „Mēmele”, VSAC „Latgale” filiāle „Krastiņi”, VSAC „Latgale” filiāle „Lubāna”, VSAC „Kurzeme” filiāle „Gudenieki”, u.c. Pirmo reizi festivālā piedalījās Poļu sociālās palīdzības nama deju kolektīvs „CZKAWKA”. Bija patīkami redzēt, ka katru gadu pievienojas arvien vairāk kolektīvu. Pasākuma nobeigumā visi saņēma Pateicības rakstus un piedalījās diskotēkā, kā arī mielojās ar garšīgu cienastu. Paldies organizatoriem par šo jauko un sirsnīgo pasākumu. Galerija>>>