VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]No sirds Drukāt E-pasts:

19.maijā filiālē "Krastiņi" organizēts  pasākums "No sirds", veltīts Ģimenes dienai, kas bija īpaši veltīts Latvijas simtgadei. Ģimenes dienu pasākumā piedalās klientu tuvinieki. Pasākuma laikā tiek sniegts viesmākslinieku koncerts, kurā uzstājās sieviešu vokālais ansamblis "Vēja zvani", duets no Mākoņkalna un līnijdeju grupa "Magnolija".  Pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir filiāles iedzīvotāju sagatavoti priekšnesumi un viņu darbu izstāde. Mūsu ciemiņiem tika rādīta prezentācija par filiāles dzīvi, pasākumiem, ikdienu un aktivitātēm. Šogad bija atbraukuši vairāk ciemiņi no dažādām Latvijas pilsētām. Kā tradīcija ģimenes dienas pasākumam filiāles pagalmā iestādīts ceriņu stāds, kuru mājinieki stādīja  kopā ar saviem tuviniekiem. Pēc svinīgās daļas mājinieki un viesi kavējās sarunās pie kafijas galda. Foto>>>