VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Vajag tikai: labu domāt,; labu darīt, labu runāt, labam ticēt, labu vēlēt, labu dot un labu ņemt. Labi būs.

Velta Toma
Baltā galdauta svētki Litenes Tautas namā Drukāt E-pasts:

Litenes tautas namā 4.maija vakarā notika koncerts “Mūsu dziesmas Latvijai”, kurā piedalījās dziedošie Litenes pagasta iedzīvotāji. Arī no Litenes aprūpes centra bija uzaicināts uzstāties klients Mārcis Sīpols. Viņš izpildīja solo -  dziesmu “Sirds sadeg neparasti”,  dziedāja vīru trio  latviešu tautas dziesmu “Es izjāju prūšu zemi” un koncerta noslēgumā izskanēja kopdziesma “Skaista mana tēva sēta”. Pēc koncerta visi koncerta dalībnieki un apmeklētāji varēja pacienāties ar sarūpētajiem našķiem pie svētku galda. Mārcim bija liels pārsteigums, ka uz koncertu atbrauca tēvs no Īrijas. Viņš bija ļoti pārsteigts par dēla talantu individuāli uzstāties koncertos ārpus aprūpes centra.
Tautas nama vadītāja ar prieku izteica vēlmi, uz turpmāku sadarbību ar Litenes aprūpes centra klientiem – māksliniekiem. Foto>>>