VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Baltā galdauta svētki filiālē "Kalupe" Drukāt E-pasts:

Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti:
Vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti,
Vai draugu pulkā dali savu prieku,
Vai viens pats satiecies ar pretinieku -
Tu esi Latvija!

4. maijā par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai VSAC “Latgale” filiāle “Kalupe” rīkoja Baltā galdauta svētkus. Baltā galdauta svētki ir Latvijas otrā dzimšanas diena. 1990. gada 4. maijā tika pieņemta deklarācija Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu – lēmums, kas atjaunoja Latvijas suverenitāti. Tā bija diena, kad latvju tauta izvēlējās brīvību! Baltā galdauta svētku ideja ir pavisam vienkārša: ģimenes, draugi, radi un kaimiņi sanāk kopā pie viena galda, lai pabūtu kopā. Arī filiāles “Kalupe” klienti gatavojās šiem svētkiem ar lielu atbildības sajūtu. Tika sagatavots neliels koncerts ar dziesmām, kurās tiek dziedāts par Latviju, kopīgi pagalmā tika klāts galds ar baltu galdautu, latviešiem tik raksturīgajiem māla traukiem un ēdieniem – vārītiem zirņiem, biezpienu, sieru, pienu un speķa pīrādziņiem, kurus gatavoja paši filiāles klienti. Pēc koncerta noklausīšanās, visi klienti tika aicināti pie balti klātā galda, lai cienātos ar pašu sarūpēto svētku mielastu, novēlētu viens otram un arī Latvijai visu to labāko. Foto>>>