VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Vajag tikai: labu domāt,; labu darīt, labu runāt, labam ticēt, labu vēlēt, labu dot un labu ņemt. Labi būs.

Velta Toma
„ Brīniskīgo mākslu festivāls „ Siguldā Drukāt E-pasts:

Sniegam kūstot un smalkam lietutiņam sijājot, 25.janvārī 7 filiāles iemītnieki ieradās Siguldā uz „Brīnišķīgo mākslu festivālu”. Siguldas novada kultūras namā, mūs mīļi sagaidīja gaismas teātra vadītāja Inga Alviķe, lai ceturto gadu notiktu festivāls, kas kopā pulcē esošos draugus un pievieno jaunus. Festivālā kopā pulcējās 200 dalībnieki, kas dziedāja, dejoja, spēlēja miniatūras un uzvedumus. Filiāles „ Lubāna” iemītnieki uzstājās ar grieķu tautas deju „ Sirtaki”, kas izpelnījās skaļus skatītāju aplausus. Dalībnieki priekšnesumus vēroja pie skaisti klātiem galdiem ar uzkodām un kafiju. Zālē valdīja sirsnīga un patīkama atmosfēra, kas rosināja dalībniekus iesaistīties jautājumu un atbilžu konkursā. Pareizo atbilžu sniedzējs saņēma sociālā uzņēmuma „Pogotava” skaistās krāsās pagatavotās ziepes. Savus priekšnesumus parādīja Liepājas cirka trupa, Ogres dienas centra "Saime", Juglas Neredzīgo centra, Dienas aprūpes centra "Cerību tilts", Madonas biedrība "Mēs saviem bērniem", VSAC Vidzemes filiāles "Ropaži", Mālpils biedrība "Notici sev", VSAC Vidzeme filiāles "Ezerkrasti", Allažu pamatskolas dejotāji, VSAC Latgale filiāle "Lubāna", VSAC Zemgale filiāle "Jelgava", Vokālā grupa "Zibsnis", Latvijas Neredzīgo biedrība - Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs, un biedrības "Cerību spārni" mākslinieki, kā arī vistālākie ciemiņi no Lietuvas - Klaipēdas. Par dalību festivālā organizatori visiem pasniedza pateicības rakstu un izcili skaistas sveces. Klātesošos pasākuma gaitā iepriecinaja pasaules čempions dūdu spēlē Ians Vatsons no Skotijas. Dalībniekiem bija iespēja ievingrināt kājas ballē un nobeigumā mieloties ar lielo svētku kūku.

Filiāles „Lubāna” dalībnieki - Rita Šmole, Māris Džerviačka, Aleksandrs Tronovs, Gunārs Kudrjavcevs, Ilga Stabulniece, Harijs Riekstiņš, Anita Zača I.Vatsons, Kr.Feiberga, I.Alviķe