VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Esam fiziski aktīvi ar nūjošanu Kalupē Drukāt E-pasts:

Lai aprūpes centrā dzīvojošie klienti kļūtu fiziski aktīvāki un ziema nebūtu tam šķērslis,  fizioterapeiti ieviesa kādu inovāciju ikdienas aktivitātēm – nūjošanu. 18. decembrī tika uzsākta klientu pastaiga ar nūjām pa Kalupes pagasta apkārtni fizioterapeitu pavadībā. Nūjošanas nodarbības notiek trīs reizes nedēļā pēc pusdienām un ilgst vidēji 30 – 40 min. Klientu skaits, kas labprāt dodas pastaigās ir mainīgs, jo tas atkarīgs no viņu pašsajūtas, veselības stāvokļa un vēlmes. Cerams, paliekot siltākam laikam, nūjošanu veiks ne tikai klienti, bet arī darbinieki. Būsim veseli un fiziski aktīvi ar nūjošanu!