VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Vajag tikai: labu domāt,; labu darīt, labu runāt, labam ticēt, labu vēlēt, labu dot un labu ņemt. Labi būs.

Velta Toma
VSAC „Latgale” darbinieku sporta spēles 2016 Drukāt E-pasts:

Šī gada 16.jūlijā VSAC „Latgale” filiālē „Mēmele” norisinājās VSAC „Latgale” darbinieku piektās  sporta spēles, kuru mērķis bija saliedēt kolektīvu,stiprināt  un attīstīt savstarpējās draudzības saites un sadarbību, veicināt komunikāciju neformālā gaisotnē, kā arī aktīvi atpūsties. Sporta  spēļu tematika šogad bija „Nāciet ,biedri , kolhozā!” Visas filiāļu komandas un līdzjutēji bija tērpušies attiecīgi pasākuma tematikai, gaisā virmoja īsta astoņdesmito gadu atmosfēra, netrūka ne tā laika atribūtikas, pat tehniskās vienības , kā mopēds „Gauja”, tā laika motocikli, un tautā saucamais „Bobiks” bija  izvilkti un uzspodrināti no garāžām  par godu šim pasākumam.
Kā jau sporta pasākumā, centra darbiniekiem bija iespēja izkustēties dažādos sporta veidos, gan veļot siena rulonus, gan spēlējot futbolu trijatā ietērptiem vienā tērpā, gan metot zābaku, gan lasot „dārzeņus”, gan daudzās un daudzās citās aktivitātēs.
Bez atraktīvajām spēlēm  visas dienas garumā, sporta svētku dalībniekiem bija iespēja mieloties pie kopējā galda ar pašu sagādātajiem ēdieniem un nogaršot ugunskurā vārīto zupu.  Pēdējais uzdevums bija jautrs, atraktīvs priekšnesums – apsveikuma dziesma atbilstoši tēmai. Pasākuma noslēgumā, visi viesi un mājinieki  varēja izkustēties , izlustēties dažādos mūzikas ritmos. Nākamgad tiksimies filiālē „Litene”.

Paldies organizatoriem par jauko pasākumu!

VSAC „Latgale” sabiedrisko attiecību speciāliste

Inta Klimoviča