VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Filiāles "Litene" arodorganizācijas Ziemassvētku pasākums Drukāt E-pasts:

2015.gada 23.decembrī filiālē ,,Litene" notika kārtējais VSAC ,,Latgale" filiāles ,,Litene" arodorganizācijas Ziemassvētku pasākums. Tā gaitā tika godināti un sveikti ilggadējie filiāles ,,Litene" darbinieki. Pateicības vārdus saņēma Ludmila Mališeva, kura filiālē ir nostrādājusi 20 gadus, Antoņina Logina - 15 gadus un Sofija Pavlova - 15 gadus. Ilggadējos darbiniekus sveica arodorganizācija, pasniedzot ziedus un naudas balvas, filiāles vadītājs, kā arī darba kolēģi.

Prieku par paveikto, laba vēlējumiem, ziedu klēpjiem un burvīgo noskaņojumu pie kafijas galda papildināja zīlniece, kura katram zīlēja nākotni 2016. gada garumā. Pasākuma muzikālais pavadījums, ko sniedza dziesmu tekstu autors, komponists un izpildītājs Vijārs Griķis no grupas ,,Vilx" sniedza visiem pasākuma dalībniekiem skaistas un neaizmirstamas melodijas.

VSAC,,Latgale" filiāles ,,Litene" arodorganizācijas priekšsēdētāja M.Logina.