VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Latvijas Republikas dibināšanas svētki VSAC Latgale Filiālē “Kalkūni” Drukāt E-pasts:

Šā gada 18.novembrī, sadarbībā ar mūzikas studiju „Tamara Music Studio”, Tiesu administrāciju un SIA „PRO WOOD Zāģmateriāli” Biedrība “SPARTIETIS” organizēja bērniem ar īpašām vajadzībām Latvijas Valsts svētku pasākumu!
Pasākuma laikā ar koncerta uzvedumu uzstājās “Tamara Music Studio” audzēkņi un pēc koncerta bērniem tika nodrošināta iespēja piedalīties interaktīvās atrakcijās un spēlēs ar animatoriem un klauniem, kā arī bija iespēja, kopā ar biedrības „SPARTIETIS” dalībniekiem, zīmēt un rakstīt novēlējumus viens otram.
Sagaidot tumsas iestāšanos, notika kopīga Latvijas kartes izlikšana no biedrības sarūpētām svecītēm, kā arī fotografēšanās pie tās.
Pasākums noslēdzās ar salūtu par godu Latvijas Republikas 97.dzimšanas dienas svinībām.Paldies visiem, kas mūs atbalstīja, lai sagādātu tik skaistus Latvijas Valsts svētkus bērniem, kuriem uzmanība un prieks ir nepieciešams visvairāk.