VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Klientu sporta svētki „Jampadracis Kalupē” Drukāt E-pasts:

Š. g. 20. augustā norisinājās ikgadējie VSAC “Latgale” klientu sporta svētki. Šogad  sportiski – izklaidējošās sporta spēles, jeb „Jampadracis Kalupē”, notika filiālē “Kalupe”. Sporta svētki tiek organizēti, lai ar sportiskām aktivitātēm  veicinātu mūsu klientu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, attīstītu sadarbības prasmes un saturīgi pavadītu brīvo laiku. Sporta spēlēs klienti savus spēkus pārbaudīja sešās disciplīnās :  “Kamola tīšana”, “Adatas acs”, “Snaiperis”, “Rācenis”, “Veiklie svarcēlāji”, “Jautrā stafete”. Komandas ļoti sīvi cīnījās, punkts punktā, sekunde sekundē, tomēr spēcīgākie izrādījās filiāles “Krastiņi” klienti, otro vietu izcīnīja filiāles “Lubāna” klienti, un godpilno trešo organizatori- filiāles “Kalupe” klienti. Pie vērtīgām balvām tika  arī katras disciplīnas pirmās vietas ieguvēji, un katrā komandā tika apbalvots  kāds ātrākais sportists. Dāvānās  klienti saņēma pateicības rakstus, balvas, kausus, un medaļas. Pēc sacensībām  klienti gāja rotaļā, kurā it kā izspēlēja picas cepšanas procesu, ar kuru  tad viņus cienāja sacensību rīkotāji – kalupieši. Visi jautrā noskaņojumā , parunājās ar draugiem, uzdejoja kādu danci diskotēkā un nedaudz noguruši no karstuma , bet laimīgi atgriezās mājās . Paldies par jaukajiem svētkiem . Galerija>>

 Kristīne Freiberga
Vecākais eksperts sociālās aprūpes  jautājumos