VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Zīmēšanas konkurss Litenē Drukāt E-pasts:

Klients A.Pūrītis, kopā ar darbiniekiem,16. jūlijā,  rīkoja zīmēšanas konkursu uz asfalta. Sadalījušies četrās komandās devāmies katrs uz savu laukumu, katrai komandai par kapteini tika izvēlēts kāds no darbiniekiem. Komandas izvēlējās kāda dzīvnieka bildi un veidoja savu stāstu. Komanda nr.1 izvēlējās nīlzirgu, ap to tapa skaists zīmējums par pludmali un atpūtu. Komanda nr. 2 izvēlējās taureni un tapa skats par mājām un vasaru. Vāverīti - kuplastīti izvēlējās komanda nr. 3, un mazās nebēdnieces sasēdināja koka zaros. Komandai nr. 4 zīmējums tapa par mežu un lielo lāci, kas izlīdis mežmalā, sildījās saulītē. Pēc labi paveikta darba, cienājāmies ar vasaras ogu karalienēm zemenēm un baudījām A.Pūrīša cepto kūku. Foto>>

Interešu pulciņu audzinātāja Inese.