VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Ģimeņu diena Kalupē Drukāt E-pasts:

Pienāca 29.aprīļa rīts, kaut gan nomācies un lietains, Kalupes klientu sirdīs satraucošs un ļoti gaidīts, jo šajā dienā VSAC „Latgale “ filiālē „Kalupe” tika svinēta Ģimenes diena, kas kļuvusi par tradīciju, jo šie svētki tiek svinēti jau ceturto reizi . Klienti šai dienai bija gatavojušies laicīgi, sūtot saviem radiniekiem, draugiem ielūgumus uz svētkiem , un sagatavojot svētku koncertam priekšnesumus.

Uz  pasākumu ļaudis bija mērojuši ceļu no visas Latvijas – Rīgas, Daugavpils, Skrīveriem, Kalupes, Līvāniem, Viļāniem, Rēzeknes, Krāslavas.Visi pulcējās lielajā zālē, pasākumu atklāja sociālās nodaļas vadītāja Valentīna Melāne, vārds tika dots VSAC „Latgale” administrācijas pārstāvjiem. Tad neliels klientu sagatavots koncerts,  ko vadīja atraktīvā vadītāja Daiga, dzejoļi mijās ar dejām un dziesmām. Klienti dziedāja un dejoja gan solo, gan duetos,  parādīja skeču par ugunsdrošību.

Pasākuma laikā klienti laidās jautros deju soļos gan ar saviem radiniekiem, gan darbiniekiem. Vēlāk visi cienājās pie svētku galda ar sarūpēto cienastu . Tuvinieki sarunājās ar sociālajiem darbiniekiem, aprūpētājiem, apskatīja istabiņas , teica pateicības vārdus personālam par rūpēm, sapratni un sadarbības iespējām. Darbinieki pateicās klientu tuviniekiem par rasto iespēju apciemot savus mīļos, lai kopīgi svinētu šos svētkus.

Šī diena bija emocijām bagāta ikvienam, citam pozitīva, citam ar nelielām skumjām. Vēl ilgi atmiņā paliks uz klientu sagatavotās apsveikumu kartiņas rakstītie vārdi: “Lai mūsu prāti mācās runāt pateicības vārdus – būs mazāk jāraud, jāsūdzas un mazāk vietas paliks rūgtumam ” . Galerija>>

 VSAC „Latgale”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Inta Klimoviča