VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Kapelas iesvētīšana Kalkūnos Drukāt E-pasts:

17.martā VSAC „Latgale” filiālē „Kalkūni” Jelgavas diecēzes bīskaps Edvards Pavlovskis iesvētīja kapelu un noturēja Svēto Misi.

Klātesot kapelas atbalstītājam, Grīvas katoļu draudzes prāvestam dekānam Arnoldam Olehno, Dvietes katoļu draudzes prāvestam Edvardam Zaksim, Demenes un Zemgales katoļu draudzes prāvestam Vjačeslavam Rosļakam un Jēkabpils draudzes prāvestam Viktoram Siļčonokam, bīskaps svētīja kapelu, visi vienojās kopīgā lūgšanā un dievkalpojumā.

Kapelas iesvētīšana ir svētku diena, atzina bīskaps E.Pavlovskis: „Tā ir Dievam veltīta vieta, kur cilvēks var ienākt, aizvērt durvis un nekautrēties palūgties, pabūt kopā ar Dievu. Kapelas iesvētīšana ir šīs vietas veltīšana Dievam, bet kopīgā lūgšana šodien ir pat tiem, kuri lūgsies kapelā. Filiāles „Kalkūni” bērniem un darbiniekiem vajag daudz spēka, izturības, tātad daudz Dieva žēlastību, lai nezaudētu cerību, prieku”.

Tāpat bīskaps deva svētību filiāles „Kalkūni” jaunākajiem un slimākajiem klientiem, kā arī svētīja Kalkūnes muižu, kas atrodas filiāles „Kalkūni” teritorijā, lai tā drīz vien atdzimtu.

Filiāles administrācija un bērni ir pateicīgi Grīvas katoļu draudzes prāvestam dekānam Arnoldas Olehno par atsaucību un sniegto palīdzību kapelas iekārtošanā. Galerija>>