VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]“Latvija – dzimtene mūsu...” Drukāt E-pasts:

VSAC „Latgale” filiālē „Kalkūni” 14. novembrī valdīja svētku noskaņa. Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas dienai filiāles zāle bija noformēta ar dažādiem latviskiem simboliem – nelieliem Latvijas karodziņiem, ausekļa zīmēm un citiem rotājumiem. Filiāles klienti un darbinieki bija parūpējušies arī par atbilstošiem priekšnesumiem.
Pasākumu „Latvija – dzimtene mūsu” atklāja ar Ojāra Vācieša dzejas rindām un Latvijas himnu. Svētku uzrunu visiem klātesošajiem teica VSAC „Latgale” direktore Mārīte Grigāne.
Pēc svinīgā ievada visi pasākuma apmeklētāji kopā ar filiāles „Kalkūni” klientu Ziedonīti un viņa velozirdziņu apceļoja Latvijas reģionus – Zemgali, Kurzemi, Vidzemi un Latgali. Katrā no reģioniem tika aplūkotas tiem esošās bagātības, katram reģionam raksturīgākās lietas un skaistākās vietas.

Ceļojumu papildināja klientu dziesmas, dejas un pašu izveidotais orķestris. Bet ne tikai klienti priecēja klātesošos. Arī darbinieki bija sarūpējuši priekšnesumu – neliels pašu izveidots ansamblītis nodziedāja dziemsu „Nekur nav tik labi, kā mājās”, parādot Latvijas nozīmi Latvijas iedzīvotāju dzīvē.

Pasākuma noslēgumā, VSAC „Latgale” direktore pasniedza centra atzinības rakstus sešiem filiāles darbiniekiem par ieguldīto darbu VSAC „Latgale” kopējo mērķu sasniegšanā.

Ziedi, labs garastāvoklis, pozitīvas emocijas pavadīja filiāles „Kalkūni” organizēto krāsaino pasākumu.

Galerija>>


VSAC „Latgale”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Māra Sirsniņa