VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Valsts sociālā aprūpes centra „Latgale” klientu pašdarbības festivāls Drukāt E-pasts:

Šī gada 3. oktobrī, Lielmēmelē, VSAC „Latgale” filiālē „Kalkūni”,tika aizvadīts klientu pašdarbības festivāls „Ceļojums pa Latgali”.

Pasākuma laikā tika apceļotas visas VSAC „Latgale” filiāles. Ceļojums tika uzsākts no filiāles „Kalupe”, tālāk dodoties uz filiālēm „Lubāna”, „Litene”,  „Krastiņi”, „Mēmele”, un atgriežoties filiālē „Kalkūni”, kur attiecīgā centra klienti sniedza pašu sagatavotos priekšnesumus.

Katrā pieturvietā attiecīgās filiāles klienti izpaudās ar saviem talantiem un prasmēm, ko izpauda dejās, dziesmās, dzejas lasījumos, teātra uzvedumā, kas atspoguļoja festivālam izvēlēto tematiku. Tāpat katras filiāles pārstāvji bija sagatavojuši rudens kompozīciju, kas priecēja pasākuma apmeklētājus.

Klientu pašdarbības festivāls ir izveidojies kā viena no VSAC „Latgale” tradīcijām un šogad tas norisinājās jau 4. reizi. Šī pasākuma mērķis ir atbalstīt klientu radošās izpausmes, veicināt sadraudzību starp filiāļu klientiem un aktīvi atpūsties.

Galerija>>

Māra Sirsniņa

VSAC „Latgale” sabiedrisko attiecību speciāliste