VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC „Latgale” filiālē „Mēmele” viesojas dzejniece Gina Viegliņa – Valliete Drukāt E-pasts:

25. septembrī, Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Mēmele” norisinājās dzejas dienām veltīts pasākums. Pasākuma ieskaņā, filiāles „Mēmele” klienti sniedza nelielu koncertu ar kuru vēlāk dosies uz citiem pasākumiem. Bija iespēja klausīties pašu klientu sarakstītos dzejoļus.

Uz šo pasākumu bija ieradusies un ar saviem darbiem iepazīstināja Vecumnieku novada Valles pagasta dzejniece Gina Viegliņa – Valliete. Dzejniece pastāstīja par savām grāmatām, to kā rodas viņas dzeja, kā arī nolasīja dažus dzejoļus no katras grāmatas.

Dzejas dienai veltītā pasākuma noslēgumā, dzejniecei Ginai Viegliļai – Vallietei tika pasniegta piemiņas dāvana – Ērika Potošava glezna.

Galerija>>

 VSAC „Latgale”

sabiedrisko attiecību speciāliste

Māra Sirnsiņa