VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC „Latgale” arodorganizācijas ekskursija uz Liepāju Drukāt E-pasts:

2014.gada 12. - 13. jūlijā notika VSAC ,,Latgale" filiāles ,,Litene" arodorganizācijas ekskursija uz Liepāju. 12.jūlijs tika veltīts Liepājas Karostai.

Mums bija ekskursija pa Karostas cietumu ( ar šova elementiem ), kad mēs iejutāmies ieslodzīto lomās un izjutām drūmo šīs iestādes gaisotni cietuma gaiteņos un kamerās.

Pēc tam apskatījām Karostas teritorijā esošo Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāli, O.Kalpaka tiltu ( izgriežamo ), manēžu, ūdenstorni.

Apmeklējām Ziemeļu molu, Ziemeļu fortus ar pazemes katakombām gida pavadībā un ar lāpām rokās, klausoties stāstījumu par fortu vēsturi.

Otrā diena tika veltīta Liepājas pilsētai, kad gida pavadībā apmeklējām pilsētas populārākās vietas.
Kas gan būtu Liepāja bez Liepājas himnas tēlu skulptūrām, Latvijas mūziķu slavas alejas, Latvijas lielākās ģitāras pie rokkafejnīcas, koncertdārza ,,Pūt, vējiņi", Ostmalas promenādes ar dzintara pulksteni un slavenām celtnēm.

Mēs apskatījām arī lielākās mehāniskās ērģeles Svētās trīsvienības katedrālē. Mums ļoti paveicās , jo ekskursijas laikā katedrālē skanēja ērģeļmūzika.

Apskatījām Liepāju no putna lidojuma, uzkāpjot katedrāles skatu tornī.

Ziedu skulptūras taureņa un bruņurupuča formā priecēja mūsu sirdis..

Neaizmirstama paliks arī nakšņošana pašā jūras krastā ar kopīgo zupas vārīšanu, pēršanos pirtiņā un peldi jūrā.

Pozitīvo emociju, ko guvām ekskursijas laikā, pietiks visam gadam, līdz pat nākamajai ekskursijai.

Galerija

VSAC ,,Latgale" filiāles ,,Litene"

arodorganizācijas priekšsēdētāja

M. Logina.