VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Vajag tikai: labu domāt,; labu darīt, labu runāt, labam ticēt, labu vēlēt, labu dot un labu ņemt. Labi būs.

Velta Toma
VSAC „Latgale” darbinieki pulcējas kopējā pasākumā „Vasaras jampadracis Drukāt E-pasts:

Šī gada 2. augustā, VSAC „Latgale” filiālē „Lubāna” norisinājās VSAC „Latgale” darbinieku sporta svētki, kuru mērķis bija saliedēt kolektīvu, attīstīt savstarpējo sadarbību, veicināt komunikāciju neformālā gaisotnē, kā arī aktīvi atpūsties.
Kā jau sporta pasākumā, centra darbiniekiem bija iespēja izkustēties dažādos sporta veidos. Apmeklētājiem bija iespēja pierādīt savas spējas darbojoties komandā tādos sporta veidos kā slēpošanā trijatā, basketbola piespēlēs, frīzbijā un citās aktivitātēs. Taču neizpalika arī dažādas atraktīvas individuālās sacensības, piemēram, kauliņu pūšana tālumā, cepumu ēšana ar sejas mīmikas palīdzību u.c.
Bez aktīvajām aktivitātēm visas dienas garumā, sporta svētku dalībniekiem bija iespēja mieloties pie kopējā galda ar pašu sagādātajiem ēdieniem. Pēcpusdienā administrācijas un filiāļu darbiniekiem bija jāsniedz uzjautrinošs 7 – 10 minūšu priekšnesums – skečs, modes skate, dziesma vai jebkas cits pēc brīvas izvēles. Pasākuma noslēgumā, visi viesi varēja izkustēties dažādos mūzikas ritmos.
Galerija

VSAC „Latgale”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Māra Sirsniņa