VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]VSAC „Latgale” klientu sporta svētki filiālē „Krastiņi” Drukāt E-pasts:

22. augustā norisinājās ikgadējie VSAC „Latgale” klientu sporta svētki. Šogad tos rīkoja filiāles „Krastiņi” darbinieki, kuri organizēja jūras tēmā ievītu pasākumu „Jautrais vilnis”.
Sporta svētkos piedalījās visu VSAC „Latgale” filiāļu klientu komandas 6 cilvēku sastāvā, kuri veica dažādas sportiskas aktivitātes. Ikvienam dalībniekam bija iespēja pierādīt savas individuālās spējas, kā arī spējas darboties komandā.
Svinīgā gaisotnē tika pacelts kuģa karogs un pasākums varēja sākties. Lai popularizētu aktīvu un veselīgu dzīves veidu un attīstītu saskaņu un sadarbību kolektīvā, tika izveidotas dažādas aktivitātes atbilstoši pasākuma tēmai, kā piemēram:

  • makšķerēšana, jeb gumijas zivtiņu pārvietošana ar kausiņu no viena trauka uz otru;
  • meliorators, jeb purva nosusināšana, kura laikā no viena trauka uz otru ar karotes palīdzību dalībniekiem bija jāpārvieto ūdens;
  • atrakcija „krabji”, kur diviem dalībniekiem pārī saspiežoties ar mugurām un saķeroties elkoņos jāveic noteiktais stafetes uzdevums;
  • ūdenssūkņi– atrakcija, kuras laikā divi dalībnieki stāvot viens pret otru ar mugurām un saķērušies elkoņos veic pietupienus u.c.

Pēc tam, kad visas komandas bija veikušas norādītos uzdevumus, tika veikta punktu skaitīšana, kā rezultātā noskaidroja sporta spēļu dalībnieku veikumu. Neskatoties uz to, ka kādai komandai veicās labāk nekā kādai citai, visi dalībnieki saņēma medaļas, diplomu, kā arī dārgumu kuģi. Pēc visu aktivitāšu veikšanas, VSAC „Latgale” klienti devās kopīgās dejās, izkustinot arī klāt esošos darbiniekus.

Galerija