VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Vajag tikai: labu domāt,; labu darīt, labu runāt, labam ticēt, labu vēlēt, labu dot un labu ņemt. Labi būs.

Velta Toma
VSAC „Latgale” filiālē „Mēmele” viesojas moto klubs „Rambas R” Drukāt E-pasts:

VSAC „Latgale” filiālē „Mēmele” viesojas moto klubs „Rambas R”

15. augustā Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Latgale” filiāles „Mēmele” klientus apciemoja moto kluba „Rambas R” pārstāvji – Eduards Macānovs (Džus), Renārs Gosts (Mellais), Viesturs Kaktabuls, Jegors Lukjaņins un Modris Nonbergs (Vēsais).  Neizpalika arī moto kluba fani, kuri bija ieradušies līdzi sportistiem.

Moto braucēji sniedza gan izklaidējošus, gan informatīvus priekšnesumus visiem pasākuma apmeklētājiem - veikts goda aplis pa filiāles „Mēmele” teritoriju, kam tālāk sekoja moto braucēja tērpa demonstrācija – tika parādītas moto braucēja tērpa sastāvdaļas un pastāstīts par katras sastāvdaļas nozīmi braucienu laikā. Viesi labprāt atbildēja uz filiāles „Mēmele” klientu un darbinieku uzdotajiem jautājumiem. Pasākuma apmeklētāji varēja nofotografēties ar braucamrīkiem.

Pēc atraktīvās un informatīvās pasākuma daļas, tika veiktas demonstrācijas ar motocikliem.

Moto klubs „Rambas R” ir izveidojis sadarbību ar VSAC „Latgale” filiāli „Mēmele” un arī turpmāk apciemos šo iestādi, lai priecētu tās iedzīvotājus.

Galerija

 VSAC „Latgale”

sabiedrisko attiecību speciāliste

Māra Sirsniņa