VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Izstāde Drukāt E-pasts:

VSAC "Latgale" klientu darbu izstāde Labklājības ministrijā

Labklājības ministrijā (LM) no 6.maija apskatāmi valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Latgale filiāļu - Lubāna, Kalupe, Mēmele, Kalkūni, Krastiņi un Litene - klientu roku darinājumi.

Apskatāmo darbu vidū jūtama pavasara atnākšana. Izvēlētas košas krāsas un pavasara aktualitātes - ziedu kompozīcijas, gājputni attēloti uz pudelēm, gleznās. Izstādē aplūkojami arī adīti cimdi, zeķes un citi ar rūpību un apbrīnojamu precizitāti tapuši rokdarbi.

Šīs izstādes mērķis ir parādīt LM darbiniekiem un ministrijas apmeklētājiem aprūpes centra klientu ikdienu nodarbes, kā arī viņu rūpību un talantu.

Izstādē piedalās VSAC Latgale filiāļu iemītnieki - pieaugušie ar smagiem garīga rakstura traucējumiem un bērni. Kopumā VSAC Latgale ir sešas filiāles: Mēmele, Kalupe, Litene, Krastiņi, Lubāna un Kalkūni.  Tajās dzīvo 1072 cilvēki, tai skaitā 105 bērni.

Kopumā LM pārraudzībā ir pieci valsts sociālās aprūpes centri: Rīga, Vidzeme, Kurzeme, Zemgale un Latgale ar 30 filiālēm, kurās kopumā var izmitināt 4498 klientus.

Fotogrāfijas no VSAC Latgale klientu darbu izstādes iespējams aplūkot šeit: https://www.flickr.com/photos/lm_foto/

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu