VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS LATGALE

Paldies, ka Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu! Mūsu mājas lapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

"Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus."  [Rainis]Filiāles „Mēmele” klienti spēlē mini futbolu Drukāt E-pasts:

Filiāles „Mēmele” klientiem šī gada vasara sākusies ar dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm gan pašu mājās, gan ārpus filiāles. 29. un 30. jūnijā klienti piedalījās starptautiskajā mini futbola turnīrā Seni Cup cilvēkiem ar ierobežotām iespējām Latvijas sporta rehabilitācijas un sociālajā centrā „Staicele”.
Lai noteiktu, kuri tad būs tie, kas brauks uz šo turnīru, filiālē tika rīkoti vairāki minifutbola mači. Klientus trenēja kultūras un sporta darba organizators Elmārs Citovičs gandrīz katru dienu, cik nu atļāva mainīgie laika apstākļi. Rezultātā tika izveidota komanda: Edijs Dobe, Andrejs Šaķis, Armands Eglītis, Jons Vaidila, Agris Vilks, Mārtiņš Krasovskis un spriganā meitene Rudīte Adamkoviča.
Mini futbola turnīrā piedalījās klientu komandas no Latvijas aprūpes centriem cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Spēles ritēja ļoti spraigi, jo visi taču gribēja uzvarēt.
Mūsu komanda šogad bija satrenējusies ne pa jokam. Visas pretinieku komandas tika uzvarētas un gala rezultātā absolūta uzvara. Un kāda balva par uzvaru! Iespēja piedalīties mini futbola turnīrā Polijā, kur būs jāsacenšas ar komandām no citām Eiropas valstīm.